SmartXide V2LR
search
  • SmartXide V2LR
  • SmartXide V2LR

SmartXide V2LR

Cena na dotaz

Počet

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

 

Revoluční přístup k ženské sexualitě

 

Nová laserová technika pro ošetření příznaků spojených s vaginální atrofií.

Monalisa Touch ™ podporuje obnovu rovnováhy genitální sliznice bezpečným a bezbolestným způsobem, pomocí metody podobné těm, které se používají ke zpomalení stárnutí pokožky na obličeji.

Monalisa je vaginální omlazování, které zlepšuje stav hlenu, který vystýlá vaginální stěny pomocí mini - invazívního laseru. Monalisa Touch není estetická léčba jak to označuje termín "omlazování" jak bychom předpokládali protože prospěch léčby "omlazování" je vaginální tkáň a funkční uzdravení, které předtím ztratilo svou funkci.

Monalisa Touch uvolňuje atrofické příznaky a je jedna z nejvýhodnějších vaginálních obnovujících technik, která uvolňuje nejproblematičtější příznaky spojené s vaginální atrofií: slabá vaginální lubrikace, poševní svědění, sucho, potíže, bolest během pohlavního styku.

využití:

- Atrofie a laxnost vaginální sliznice
- Močová inkontinence

 

Vliv laseru na vaginální sliznici stimuluje produkci kolagenu, zlepšuje funkčnost ošetřované oblasti a obnovuje správný krevní oběh. Monalisa Touch ™ přírodní, přirozená, bezpečná a méně narušující, invazivní, obnovující tkáně a zvyšuje proudění krve a lubrikaci. Jedním slovem přirozeně normalizuje fyziologii vaginálních stěn.

Tento mini invazivní laser pomáhá v proceduře, která je prováděna v lékařské praxi na pacientech zvenčí, nebo na pacientech, kteří jsou hospitalizován maximálně jeden den. Zákrok je rychlý a bezbolestný a také nezahrnuje řezy ani sešívání.

Vlastnosti SmartXide2 V2LR:

HiScan V2LR - Nový exkluzivní skenovací systém speciálně určený pro V2LR.

PSD ® Technology - První radiofrekvenční CO2 laserový systém s exkluzivní Pulse Shape designovou technologií, která umožňuje maximální flexibilitu pulzů: S-puls, D-puls, H-puls, U-puls a režim CW.

D-Pulse - Exkluzivní tvar impulsu speciálně vyvinutý pro léčbu vaginální sliznice.
Databáze - Tvoří ji protokoly vyvinuté pro V2LR, gynekologii a také pro jiné lékařské oblasti (dermatologie, plastická chirurgie, ORL a stomatologie).

Ke stažení